Vision 700

800×480 çözünürlüklü 7″ Renkli Geniş Ekrana sahip olan V700 serisi, pazarın 7″ geniş ekranlı isteğine uygun olarak geliştirilmiştir. Entegre Ethernet portu ile makine bağlantıları konusundaki global ihtiyaca cevap verebilen, güçlü bir PLC performansını uygun fiyatta sağlar.

Vision700 serisi geniş Giriş/Çıkış konfigürasyonları dijital, yüksek hızlı, ve analog giriş çıkışların yanında ayrıca basınç/ağırlık ve sıcaklık girişlerinide içerisinde barındırır. Yerel ve uzak genişleme adaptörleri ile 1000 metreye ve 1000 Giriş/çıkışa imkan sağlar.

Ethernet, GSM/3G gibi haberleşme imkanlarının yanı sıra MODBUS, DF1 Slave, BACnet, J1939, CANopen ve benzeri endüstriyel haberleşme protokollerinide destekler. Her bir OPLC entegre 1 adet Ethernet portu, 1 adet USB programlama portu ve 1 adet RS232/RS485 seri portlarıyla  birlikte gelir. Ayrıca RS232/RS485, Profibus veya CANbus haberleşmesi eklenebilir. Data girişi ve yedekleme için bir adet microSD kart girişi bulunmaktadır.

60 MB görüntü hafızası ile 500 resimi HMI ekranı ile oldukça fazla seçeneğe sahipsiniz. Dokunmatik renkli ekran ile direkt olarak kontrol edilebilen cihaz aynı zamanda ücretsiz Remote Operator ile uzaktan da kontrol imkanı sağlamaktadır. Düz paneli ve IP66/IP65/NEMA4X koruma sınıfıyla gıda ve ilaç sektörüne de mükemmel bir uyumluluk sağlamaktadır.

PLC ve HMI tek pakette olan OPLC’lerimizi programlamak da ücretsiz VisiLogic yazılımı ile oldukça kolaydır. Tek bir yazılımda hem PLC’yi programlarken aynı zamanda HMI ekranı da programlayabilirsiniz. Bu özelliği ile programlamada size zaman kazandır.

 

Çok geniş fonkisyon blokları kütüphanesi, taşı ve bırak özelliği ile programlama süresini kısaltırken, PID gibi karmaşık otomasyon görevlerini de kolayca yapabilmenize olanak verir. Ücretsiz teknik destek ve Türkçe dökümanlar ile Vision700 serisini kolayca kısa bir sürede keşfedebilirsiniz.

Vision 700 Giriş/Çıkış