Mikro PLC&Text Ekran

Jazz 

“Akıllı röle” yerine aynı fiyata gerçek PLC.

Jazz yerleşik Giriş/Çıkış’ları ve entegre Operatör Paneli olan tam fonksiyonlu programlanabilir kontrol cihazıdır. Jazz ; küçük makineleri kontrol etmek ve basit/orta derecede otomasyon görevlerini yerine getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kompakt ve ekonomik olan Jazz yetenekler ve teknolojiden fedakarlık etmeden düşük maliyetli bir cihaz kullanmanızı sağlar.

Jazz Ladder programlamanın esnekliğini (24K Ladder kod, sanal) , yerleşik giriş/çıkış konfigürasyonu (bazı modellerde doğrudan sıcaklık girişi) , GSM/SMS, Uzaktan Erişim ve MODBUS ağ bağlantısı gibi iletişim olanakları sağlar.

Jazz’ın HMI uygulaması zaman, tarih ve gerçek zamanlı bilgileri görüntüleyen 64 HMI değişkeni kullanarak 60 metin ekranı tasarlamanızı sağlar.  Jazz’ı programlamak tıkla ve seç  elemanları kullanarak Ladder mantıklı kontrol uygulamaları kurmak  ve HMI uygulamalarını aynı basit ortamda oluşturmak kadar kolaydır.

 

PLC/HMI entegre cihazlarımız :

-  Müşterilerimizin programlama zamanından, kablo bağlantılarından ve pano alanından tasarruf etmelerini sağlar

-  Ek donanım ihtiyacını azaltarak tasarruf sağlar

-  HMI-PLC iletişimi yazılım için zaman harcanmasını önler.

 

M91

M90/M91 entegre operatör panelli yenilikçi bir mikro programlanabilir kontrol cihazıdır. Operatör paneli 16-karakterli iki metin satırlı LCD ekran ve klavye sunmaktadır (M90 modellerinde bir satır).  M90/M91 serisi doğrudan sıcaklık ve ağırlık ölçümünü de kapsayan G/Ç konfigürasyonu seçenekleri sağlar; bu knnfigürasyonlar G/Ç Genişleme Modülleri eklenerek büyütülebilir. M90/M91 serisi su işleme, otomatik makineler ve proses kontrolu gibi küçük-orta otomasyon uygulamaları için idealdir.

PLC/HMI entegre cihazlarımız :

-  Müşterilerimizin programlama zamanından, kablo bağlantılarından ve pano alanından tasarruf etmelerini sağlar

-  Ek donanım ihtiyacını azaltaraf tasarruf sağlar

-  HMI-PLC iletişimi için yazılım için zaman harcanmasını önler

 

M91 Serisi

M91 Ürün Tablosu

Ayrıntılı Karşılaştırma Tablosu