NOVA Serisi

HETRONIC NOVA verici ailesi bugünün endüstriyel radyo dalgalı uzaktan kumandaları için standardları belirlemektedir.

NOVA serisi sağlam ve çekici tasarımı ile farklılık yaratırken işlevsellikten ve operatör dostluğundan ödün vermemektedir. Hetronic NOVA serisini önceden tasarlanmış ve raftan teslim olarak çok çeşitli uygulamayı kapsayacak şekilde sunmaktadır. Bunun yanında ürünler müşteri talebine göre özel olarak da üretilebilir.

Ergonomik ve hafif tasarımı operatörün kontrol elemanlarına kolayca ulaşmasını sağlar. Joy-stickler veya levyeler makinenin düzgün bir şekilde ve operatörü yormadan kontrol edilmesini sağlar.

NOVA-S

Hafif ve dayanıklı olan Nova-S sınırlı sayıda dijital fonksiyon gerektiren uygulamalar için tasarlanmış olup toggle anahtar veya pushbutonlu olarak üretilmektedir. Operatörün kemerine takıldığında tasarımı operatöre hareket serbestliği tanır ve kazaen kullanımı engeller.

Ormancılık ve beton pompası alanında çalışan operatörlerin favorisidir. Bir Hetronic alıcı ile birlikte çalıştığında, Nova-S makinenin devresine kolayca entegre edilebilir.

NOVA-M

Küçük ve dayanıklı Nova-M, eldivenle çalışmaya imkan verecek şekilde boyutlandırılmıştır. İşlevsellik ve düzgün çalışma özelliklerinden hiçbir şekilde feragat edilmemiştir. Nova-M Hetronic’in RX14HL serisi veya BMS-2 alıcıları ile makinenize kolayca entegre edilebilir.

NOVA-L

Ergonomik tasarımlı Nova-L dayanıklı ve çekici tasarımı ile çok etkileyicidir. Operatörler kontrol elemanlarına rahatça ulaşırken işlevsellik ve düzgün çalışmadan ödün verilmez.

Nova-L 2 çift eksenli joystick (dijital veya oransal) veya 6 taneye levyeli olarak üretilmektedir.

Nova-L Hetronic’in  BMS-2 veya modüler tasarımlı alıcıları ile makinenize kolayca entegre edilebilir.

 

NOVA-XL

Son derece dayanıklı olmasına rağmen hafif Nova-XL, dijital veya oransal hassas kontrollü, çoklu fonksiyon gerektiren uygulamalar için geliştirilmiştir. Nova-XL 4 çift eksenli joystick (dijital veya oransal) veya 8 taneye kadar levyeli olarak üretilmektedir. Joystickler veya levyeler operatörü yormadan düzgün çalışma sağlar.

Nova-XL’in panel tasarımı ek toggle anahtarlar veya opsiyonel grafik ekran için yeterli alan sağlar.