GL Serisi

Hetronic’in GL verici ailesi günümüzün endüstriyel radyo dalgalı kumandalarının standardlarını belirlemektedir. GL ve GL-3 dayanıklı ve çekici tasarımları ile fark yaratmaktadır. İşlevsellik ve operatör dostluğundan ödün verilmemiştir.

GL 4  3 adet çift eksenli joystick (dijital veya oransal) veya 6 taneye kadar tam oransal levyeli olarak üretilmektedir. Bu vericiler ile birlikte bir pil şarj cihazı ve 2 şarj edilebilir pil ücretsiz olarak verilmektedir.

Hetronic GL’i en yaygın uygulamalara hazır standard modellerde raftan teslim olarak sunmaktadır. Bununla beraber hafif ve geniş alanlı GL özel uygulamalar için mükemmel bir çözümdür. Lütfen bizi arayın, mühendislerimiz sizin ihtiyaçlarınıza ugun GL’i sunmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Ergonomik ve dengeli bu vericide operatörler kontrol elemanlarına kolayca ulaşabilir. Joystickler veya levyeler düzgün çalışma sağlarken operatör yorgunluğunu en aza indirirler.

GL Hetronic’in  BMS-2 veya modüler tasarımlı alıcıları ile makinenize kolayca entegre edilebilir.

Uygulamalar

Hetronic ürünlerinin çoğu gibi, GL vericiler çok değişik uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yükleme vinçleri, kule vinçler, köprülü vinçler, beton pompaları ve diğer hareketli ekipmanlar için idealdir.