Alıcı & Vericiler

POCKET Serisi

Profesyonel radyo dalgalı kumandaların temel fonksiyonlu ürünler pazarına hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Güvenlik ve sağlamlıktan ödün vermeden  sınırlı sayıda dijital fonksiyonu  kontrol etmek  amacıyla üretilmiştir.

MINI Serisi

Sayısız uygulamada kullanılabilecek pushbutonlu bir vericidir. Sınırlı sayıda dijital fonksiyona ihtiyaç duyulan pazarlar için üretilmiş uzun ömürlü bir üründür.

Bütün MINI sistemler operatörün avuç içine sığacak şekilde üretilmiştir.

ERGO F Serisi

Sanayinin önderi ERGO serisi el tipi vericilerin en yeni kuşağıdır. 3 değişik standart konfigürasyonda ve kullanıcıya özel programlama avantajına sahiptir. Hafıza Anahtarı, yeni ergonomik profil ve kolay uzaktan kurulum üstün özelliklerinden bazılarıdır.

HAND HELD Serisi

– Toggle switch yada push butonlar

– Oransal trigger switch

– 30 metre çalışma mesafesi

– H-Link ile programlama

TG Serisi

TG vericiler tek elle çalışmayı mümkün kılar. TG pushbuton vericileri demir çelik tesislerinde ve imalat sektöründe bütün dünyada yaygındır. Yıllar boyunca TG vericinin hafif ama dayanıklı tasarımı operatörlerin hayatını kolaylaştırmıştır.

NOVA Serisi

HETRONIC NOVA verici ailesi bugünün endüstriyel radyo dalgalı uzaktan kumandaları için standardları belirlemektedir. Sağlam ve çekici tasarımı ile farklılık yaratırken işlevsellikten ve operatör dostluğundan ödün vermemektedir.

GL Serisi

Hetronic’in GL verici ailesi günümüzün endüstriyel radyo dalgalı kumandalarının standardlarını belirlemektedir. GL ve GL-3 dayanıklı ve çekici tasarımları ile fark yaratmaktadır. İşlevsellik ve operatör dostluğundan ödün verilmemiştir.

 

GR/EURO Serisi  

Hetronic GR verici ailesi endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. GR ve EURO joystikler, pushbutonlar ve toggle anahtarlar için geniş bir alan sunarken, hafif tasarımı ve ergonomik omuz askısı saatlerce konforlu kullanım sağlar.

EXPROOF Serisi